Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se nyní

Zapomenuté heslo?

Registrovat

Heslo bude vygenerováno a zasláno na vaši e-mailovou adresu.

Služby

Recruitment

Činnosti vedoucí k zajištění lidských zdrojů založených na požadavcích klienta na konkrétních místech např. inzerce nabídky práce, vyhledávání uchazečů o zaměstnání.

Business support

Podpora podnikatelů v jejich podnikatelské činnosti. Nabízíme vám aplikace (iLady, APPKKE) či software, který vám usnadní a zautomatizuje organizační věci, díky kterým se můžete naplno věnovat svému podnikatelskému záměru. Mimo to vám dáme doporučení na odborníky (spolupracujeme s advokáty), kteří vám pomohou usnadnit a vylepšit vaše činnosti!

E-learning

Výuka a kvalifikace pomocí informační a komunikační technologie. On-line školení (profesionální kouč), rekvalifikace a kurzy (nabídka on-line kurzů např. Onlinejazyky, kurzeo), zásadní informace o právech a povinnostech zaměstnaných, nezaměstnaných (e-booky ke stažení práva a povinnosti zaměstnavatele), podnikatelů a firem (e-booky daňový kalendář).

Outplacement

Poradenství zaměstnanců v oblasti pracovního práva, školení v otázkách hledání nového místa, komunikace s potenciálními zaměstnavateli, informace o pracovních místech z různých zdrojů. Tvorba životopisu dle vašich požadavků.