Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se nyní

Zapomenuté heslo?

Registrovat

Heslo bude vygenerováno a zasláno na vaši e-mailovou adresu.

Mgr. Monika Razímová – profesionální kouč

Mgr. Monika Razímová – profesionální kouč

Hledáte profesionálního kouče? A co to vlastně kouč je?

Mgr. Monika Razímová je profesionální koučka, která absolvovala akreditovaný dlouholetý výcvik (ICF).

Pracuje s klienty na tom, aby žili svůj nejen profesní ale i osobní život podle svých představ.

Její koučink stojí na důležitém pilíři – individuální a lidský přístup!

Jak Monika pracuje?

Coaching je pro každého, kdo se rozhodne pro změnu a chce od svého současného života víc a chce se stát silnějším člověkem. Monika vám pomůže při cestě ke změně, bude po vašem boku při zdolávání životních výzev (překážek) a pomůže vám je přeměnit na vaše silné stránky a zkušenosti.

„Pokud se rozhodneme pro změnu, věřím, že společnými silami to dokážeme. Každý z nás si s sebou nese nějaká trápení, křivdy, traumata. To je to, co nás brzdí nebo drží vzadu.“

Jak Monika pracuje?

  • Koučink s přesahem do psychologie a sociální práce;
  • Nelze se zaobírat jen jedním směrem, ale je potřeba umět klientovi nabídnout širší paletu nástrojů;
  • Nástroje typu – psychologická diagnostika, sebepoznávací kartičky, motivační karty a jiné.

Pokud jste podnikatel, a máte zájem o koučink pro své zaměstnance nebo kolegy, i zde Monika pomáhá a pro váš tým nabízí:

  • 360 stupňová zpětná vazba – žádné dotazníky, ale rozhovor se zaměstnanci i vedením či majiteli. Vše diskrétně s mlčenlivostí. Šéf se nikdy nedozví – konkrétně, kdo si, co myslí. Šéf se dozví, na čem je potřeba z týmu pracovat.
  • Skupinový coaching – skupinka max. 10 lidi. Na začátku si stanovíme měřitelný cíl spolupráce a následně nacházíme kroky vedoucí k dílčím cílům. Kouč nedává rady, jen vhodné otázky vedoucí k zamyšlení a uvědomění skupiny. Kouč pozoruje dynamiku skupiny a nechává, aby se skupina naučila reflektovat svoje potřeby a přání. Kouč učí lidi ve skupině komunikovat přímo.
  • Psychologická diagnostika – velmi silný nástroj a úspora financí pro nábor pracovníků. Nemusíte se bát, že by vašim zaměstnancům dávala diagnózy, ale na základě výsledků a správné interpretace se vaši zaměstnanci dozví, jaké jsou jejich silné stránky, jak škály spolu souvisí a jak mohou na jednotlivých škálách pracovat, buď sami anebo s koučem.

Chcete svého kouče?

+420 739 319 832 | razimovamonika@gmail.com | Mgr. Monika Razímová – profesionální kouč

Web