Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se nyní

Zapomenuté heslo?

Registrovat

Heslo bude vygenerováno a zasláno na vaši e-mailovou adresu.

Kdo jsme?

Naše společnost byla založena za účelem pomáhat běžným lidem, podnikatelům a firmám najít vhodné pracovní místo, vhodného zaměstnance nebo informace v oblasti náboru lidí. Hledání zaměstnání, pro podnikání nebo pro jiné oblasti HR a businessu.

Naším cílem je poskytnout uživateli webu jednoduché a stručné, avšak výstižné informace, inzerce a služby v oblasti vzdělávání.

Ilonna

Honza

A jaký je celý příběh?

Vezměme to hezky od začátku …

Kdo jsme a proč tu jsme?

Naše motto

“Pomůžeme vám orientovat se na trhu práce a v business světě.“

Naše mise

“Poskytnout jednoduché, stručné, avšak výstižné informace, které z vás udělají lídry na trhu práce a v businessu.“

Naše vize

“Věříme, že společnými silami zlepšíme situaci na trhu práce z pohledu všech, kteří na něm působí.“

S námi zažijete váš profesní růstKontaktujte nás

Naše služby

Recruitment

Činnosti vedoucí k zajištění lidských zdrojů založených na požadavcích klienta na konkrétních místech např. inzerce nabídky práce, vyhledávání uchazečů o zaměstnání.

Business support

Podpora podnikatelů v jejich podnikatelské činnosti. Nabízíme vám aplikace (iLady, APPKEE) či software, který vám usnadní a zautomatizuje organizační věci, díky kterým se můžete naplno věnovat svému podnikatelskému záměru. Mimo to vám dáme doporučení na odborníky (spolupracujeme s advokáty), kteří vám pomohou usnadnit a vylepšit vaše činnosti!

E-learning

Výuka a kvalifikace pomocí informační a komunikační technologie. On-line školení (profesionální kouč), rekvalifikace a kurzy (nabídka on-line kurzů např. Onlinejazyky, kurzeo), zásadní informace o právech a povinnostech zaměstnaných, nezaměstnaných (e-booky ke stažení práva a povinnosti zaměstnavatele), podnikatelů a firem (e-booky daňový kalendář).

Outplacement

Poradenství zaměstnanců v oblasti pracovního práva, školení v otázkách hledání nového místa, komunikace s potenciálními zaměstnavateli, informace o pracovních místech z různých zdrojů. Tvorba životopisu dle vašich požadavků.