Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se nyní

Zapomenuté heslo?

Registrovat

Heslo bude vygenerováno a zasláno na vaši e-mailovou adresu.

Pracovněprávní vztahy

Ošetřovné v České republice 2024

Připravili jste se na výzvy, které přináší péče o rodinu? 🏡💖 V roce 2024 je tu pro vás stát s podporou v podobě ošetřovného, ať už pečujete o nemocného příbuzného nebo čelíte uzavření školy vašeho dítěte. 💼

Připravte se a zjistěte, jaké máte možnosti! Vaše péče je nenahraditelná a zaslouží si podporu. 💪

Průvodce Nemocenskou v České republice 2024 ‌

Práva a povinnosti v souvislosti s nemocenským pojištěním jsou zásadní součástí pracovního práva v České republice. Připravili jsme pro vás průvodce, který vám poskytne přehled všeho, co potřebujete vědět o nemocenských dávkách. Od prvních 14 dnů bez nemocenské po dávky během těhotenství – vše podstatné na jednom místě! 🌟

Tento průvodce je vaším klíčem k lepší orientaci v procesu získávání nemocenských dávek. Ať už jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel, informace zde uvedené vám pomohou pochopit základní principy a zajistí, že budete vždy o krok napřed. 💼🔍

Minimální a zaručená mzda 2024

Co je minimální mzda, co je zaručená mzda? Na tyto otázky vám přinášíme odpovědi v článku Minimální a zaručená mzda 2024.

Přehled kategorií a odpovídající mzdy

Důchodová kalkulačka v roce 2024

Představujeme vám on-line důchodovou kalkulačku, díky které si můžete snadno a rychle spočítat výši vašeho budoucího důchodu a lépe se tak připravit na období, kdy už nebudete v pracovním procesu.

Kalkulačka pro výpočet čisté mzdy v roce 2024

Představujeme vám on-line kalkulačku pro výpočet čisté mzdy pro rok 2024, která vám umožní snadno a rychle zjistit, jakou čistou mzdu můžete očekávat po všech legislativních změnách.

Vyzkoušejte ji hned teď a ujistěte se, že jste na změny v roce 2024 dobře připraveni!

Ukončení pracovního poměru

Potřebujete svému zaměstnavateli písemně oznámit ukončení vašeho pracovního poměru, ale nevíte jak? Připravili jsme pro vás vzory nejběžnějších způsobu ukončení, které si snadno stáhnete, doplníte údaje, podepíšete a odešlete! Všechny vzory jsou rozděleny podle způsobu ukončení a jeho důvodu. Více se o možnostech ukončení pracovního poměru dozvíte na našem blogu.

VZOR ZAMĚSTNANEC I ZAMĚSTNAVATEL: Dohoda o rozvázání pracovního poměru

VZOR ZAMĚSTNANEC: Výpověď z pracovního poměru

VZOR ZAMĚSTNANEC: Okamžité zrušení pracovního poměru zaměstnancem ze zdravotních důvodů

VZOR ZAMĚSTNANEC: Zrušení pracovního poměru zaměstnancem ve zkušební době

Práva a povinnosti zaměstnavatele

Potřebujete se zorientovat v právech a povinnostech, které má váš zaměstnavatel? Podívejte se do našeho e-booku, kde najdete základní informace včetně rozdělení pracovních smluv.

Přehled bankovních účtů

V dnešní době máme při výběru banky hromady možností. Jak si vybrat tu nejlepší? Podívejte se do našeho e-booku, kde jsme pro vás srovnali běžné účty bank v ČR!